Myyrmäki, Vantaa
Solkikuja 1-3 B
Mukava piha ja iloiset naapurit
Kävelymatka kouluihin, kauppoihin ja juna-asemalle
Myyrmäen kaakkoisreunalla, Vaskipuiston niittyjen ja puistojen vieressä sijaitsee tilava yksiö toimivalla pohjaratkaisulla. Pikkukodissa on avara olohuone, mihin keittiötila yhdistyy. Makuuhuone on erikseen ja omaa valmista säilytystilaa korkeissa kaapistoissa. Olohuoneesta avautuu parveke, joka antaa mukavaa lisätilaa aina kesästä pitkälle syksyyn saakka. Yksiölle epätyypillisesti tässä kodissa asukasta ihastuttaa iki-oma sauna, jossa ottaa löylt pitknä päivän päätteeksi.
Keittiön varustukseen kuuluu jääkaappi, pakastin, lattiauuni ja perinteinen liesi. Lattiat ovat laminaattia ja kylpyhuoneessa on kaakeloidut seinät. Kylpyhuoneessa on liitännät pyykinpesukoneelle.
Vuokraan sisältyy
Talon säännöt
Pinta-ala
42 m²
Huoneistotyyppi
1 huone + keittiö + sauna
Kerros
3/3
Hissi
Kyllä
Sauna
Kyllä
Parveke
Kyllä
Valmistumisvuosi
1995
TV-järjestelmä
Kaapeli
Vapautuminen
Vuokrattu
Varallisuusrajat
Ei
Vuokra
Vuokravakuus
0 €, (yrityksille min. 1 kk vuokra)
Kotivakuutus
Pakollinen, ei sisälly vuokraan
Vesimaksu
27 €/hlö/kk
Sähkömaksu
Vuokralainen solmii itse sähkösopimuksen.
Laajakaista
Vuokraan sisältyy 50 M laajakaistaliittymä. Voit hankkia lisänopeutta etuhintaan ottamalla yhteyttä operaattoriin Telia.
Lemmikit sallittu
Kyllä
Savuton talo
Ei
Lieden tyyppi
Perinteinen
Astianpesukone
Kyllä
Pesukoneliitännät
Tulo- ja poistoliitännät
Energialuokka
D
Vastuullisuusraportti
Yleiset tilat
Kuivaushuone, Pesutupa, Väestönsuoja, Ullakko, kellari tai irtaimistovarasto, Ulkoiluvälinevarasto
Autopaikat
Avopaikka 42 kpl
Lisätiedot unce@unce.fi
Ei sisälly vuokraan
Palvelupäällikkö
Jussi Siponenasiakaspalvelu@sato.fi
Sisätilojen huolto
SATO talomestari
Huoltoyhtiö
Unce Oy, Nuijalantie 13, 02630, ESPOOhttp://www.unce.fi
Väestönsuoja
Kyllä
Pelastussuunnitelma
Vakuus 0 €
Lähes kaikissa asunnoissamme vuokravakuus on nolla euroa - voit käyttää säästyneen summan vaikkapa uuden kodin sisustamiseen!
Telia laajakaista
Vuokraan sisältyy Telia 50 M nettiyhteys, ja tarvittaessa voit nostaa nopeutta etuhintaan.
Lemmikit tervetulleita
Lemmikit ovat tärkeitä perheenjäseniä ja lämpimästi tervetulleita asukkaaksi lähes kaikkiin SATOkoteihin.